Dimas

Početna stranica

Почитувани клиенти, Со задоволство Ви го најавуваме есенскиот попуст на - Димас Колаген! Од 18.10.2023 сите наши колагенски производи ќе бидат достапни со супер попуст од 15%. Колагенот е од суштинско значење за здравјето на кожата, косата, ноктите.. Нашиот Димас Колаген е формулиран со највисоки стандарди на квалитет и содржи активни состојки кои ќе Ви помогнат да го одржите здравиот и младешки изглед. Понудата трае од 18.10 до 31.10, па Ви овозможува доволно време да ја искористите оваа извонредна можност. Не губете време и инвестирајте во Вашето здравје и лична нега. За да ја искористите оваа акција, посетете ја нашата онлајн продавница на https://dimas.mk/shop или на продажните места https://dimas.mk/prodazni-mesta/ Искористете ја оваа можност да се погрижите за Вашето здравје и убавина со Димас Колаген. Ви благодариме на довербата и се надеваме да ги задоволиме Вашите очекувања. Со почит, Димас тим

SAZNAJTE VIŠE O DIMAS

NAŠI PROIZVODI

DIMAS COLLAGEN

ZAŠTO DIMAS?

Vremenom, idealni nivoi kolagena koje naše telo prirodno proizvodi počinju da opadaju. U dobi od 40 godina sposobnost tela da proizvodi kolagen smanjuje se za 25%. U dobi od 60 godina smanjenje je preko 50%. Ovo se posebno odnosi na kolagen tipa 1 i 3.

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Type: OAuthException